Karolina Rygiel

Karolina Rygiel

pedagożka, psychoterapeutKa

Kontakt: 605 303 994

Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w podejściu psychodynamicznym i systemowym.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par i rodzin. 

Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła program szkoleniowy Stowarzyszenia OPTA „Staż” oraz całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii organizowane przez Zakład Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.Odbyła staże kliniczne w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Zakładzie Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii CM UJ w Krakowie.Posiada wieloletnie doświadczenie psychoterapeutyczne, które zdobywała pracując w Towarzystwie Pomocy Młodzieży oraz Specjalistycznej Poradni OPTA. Współpracowała również z Fundacją Centrum Edukacji Liderskiej oraz Ośrodkiem Terapii i Edukacji Psychologicznej OTEP.
Od stycznia 2016 kieruje Ośrodkiem Psychoterapii Więź.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u Michała Melonowskiego – superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale rozwija swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i seminariach z zakresu psychoterapii